| mermadia a întrebat:

Mie-mi place supranaturalul, fabulosul, legendele, asa ca, daca stiti vreun film/documentar despre cele mentionate, v-as fi recunoscatoare.De exemplu, Scufita Rosie(filmul).

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da o cautare cu filme sword and sorcery si o sa afli foarte multe de genul indicat. Numai bine!

| Castiel a răspuns:

Cum zic ceilalti tipi SAU, sunt 2 filme numite "Paranormal Activity" sunt foarte realistehappy mai este un serial numit "supernatural" care este si el foarte frumos! si alea in fiecare vineri daca ai rabdare dar oricum, la un momendat se repete si nah... in afara sa vedemthinking hmm "An American Haunting"; "Boogeyman 1/2/3"; "Silent hill" si cam asa mai bine cereai horror super natural...

| mermadia explică:

Da,unele le-am vazut, altele le aud in premiera.Va multumesc!

| StefanJobs a răspuns:

E un fel de documentar. Se explica legaturi intre anumite evenimente istorice, religioase, corelate cu ceva fizica intuitiva http://www.stiintific.com/......-campului/ Problema e ca tine 8 ore.

| vlad2011 a răspuns:

In fiecare vineri la ora 10 p.m. pe discovery channel Fenomene stranii, sau filme horror cu fantome.