| anonim_4396 a întrebat:

Salut, n-am putut sa vad Nini miercuri, joi si vineri. Imi puteti spune si mie ce s-a mai intamplat? Multumesc, funda happy

Răspuns Câştigător
| Andreea_7940 a răspuns:

Inca nu s-a terminat procesul. Episodul de joi s-a terminat in momentul in care e chemata ca martor Nini...Iar vinerea nu este. Celina va castiga procesul dar numai ca fata nu vrea sa plece cu ea...pana la urma se induioseaza si o lasa lui Thomas.

4 răspunsuri:
| dedekool a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/......search.php
uite aici episoadele 121, 122, si 123.adica asa cred:)) nu le stiu dupa nr:">

| marianastepan a răspuns:

Mmm. poti intra aici> http://www.1tv4u.net/Live-TV/Romania.TV/Disney-Channel.htm > sa te uiti la disney channel online unde merge Nini. iar ca sa vezi la ce ora merge uite aici> http://tv.acasa.ro/program-tv-disney-channel...bafta.Pupici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu va intreb pe voi daca ati vazut ce s-a mai intamplat in serial si ce s-a intamplat, gen daca Celina a castigat procesul sau asa ceva. Nu ati inteles, deci nu pot da funda sad Mai pun odata intrebaream poate s-a uitat cineva...

| SweetSim a răspuns:

Buna si eu ma uit la nini pai ideea este ca s-a terminat sezonul probabil o sa arate prin septembrie sau august restul big grin funda?