| anonim_4396 a întrebat:

Salut, n-am putut sa episoadele din Nini miercuri, joi si vineri. Imi puteti spune si mie ce s-a mai petrecut in serial? A castigat Celina procesul? Multumesc, funda happy

Răspuns Câştigător
| LoveSelena a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic foarte interesant. Celina nu recunoaste ca a abandonat-o pe Romita.Pe Sebastian l-au eliberat Anhelito si Tony.Cum? Sebastiana reusit sa sunte la ambasada si a spus a ce mirose in jurs, unde e etc.I-au gasit masinia si l-au eliberta.In locul lui Sebastin la proces era Nicolas si spunea numai prostii.La un moment dat trebuia sa vina la proces Nini Gomez adica Nicolas.A venit sebastian si abia dupa aia a venit Nini.A venit si Sisi care fugise de acasa si a declarat si ea la proces cand a ajuns acasa.Si s-a terminat cum judecatorul trebuie sa spuna cui ii ramane fetita.
Vinerea nu da Nin. Poti sa te uiti pe net sau in reluare.Mai sunt doar 5 episoade.Si eu sunt un mare fan

1 răspuns:
| No a răspuns:

Nini e de luni pana joi, nu si vineri. Uite-te aici : http://www.desene-animate-online.net/tags/nini/