| FilmeHorror a întrebat:

Salut, niste seriale bune, frumoase nou aparute?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Transparent.

| UnBroken2016 a răspuns:

Billions,
Chicago Med, Blindspot.

| Georg13 a răspuns:

Blindspot, Quantico.

| lordvoldemort55 a răspuns:

Prison Break(2005) este unul dintre cele mai bune seriale pe care le-am vazut pana acum, plus ca este foarte bine gandit. Ar mai fi : The Flash si Arrow, Lucifer, The Mentalist(alt serial pe care il ador), Breaking Bad, 24, Blacklist... Cam atatea stiu. Nu sunt noi toate, dar nu cred ca trebuie sa fie nou ca sa fie bun, de exemplu Prison Break este din 2005, dar din punctul meu de vedere este foarte bun. happy

| StefanTheUnit a răspuns:

Pe acest site gasesti toate serialele nou aparu, si chiar si acelea vechi, plus si toate filmele pe care le vrei. http://www.qqc.co/4smP

| andu22r4 a răspuns:

Game of Thrones am auzit ca-i bun. Teen Wolf, Supernatural ( e mai vechi dar e super misto ), Lucifer, Colony.