| FilmeHorror a întrebat:

Salut, caut niste seriale bune, aparute recent 2018/19, seriale care te captiveaza din primul episod.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Act (2019),Altered Carbon (2018),Seven Seconds (2018),Baby (2018),I Am The Night (2019),Sharp Objects (2018),Manifest (2018),8 Tage (2019),Bloom (2019),Impulse (2018),Requiem (2018),The Innocents (2018),The Crossing (2018),Kiss Me First (2018)

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Haunting of Hill House
Barry
Chernobyl
Alte seriale bune:
Peaky Blinders
Luther
Taboo
Deadwood
Suits
American Gods
Stranger Things
La Casa de Papel
Game of Thrones
Patriot
Jack Ryan
Fargo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chernobyl
Sezonul 3 din True Detective (e antologic, deci nu conteaza in ce ordine vezi sezoanele)
When They See Us (pe asta nu l-am vazut dar intentionez s-o fac)

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Cernobîl și Lucifer. Mie personal astea mi-au plăcut

| AlexPatriciu a răspuns:

Uita-te la the 100

| ASDW4LIFE a răspuns:

Chernobyl, poate nu te prinde din primul dar te va prinde! E genial