| CoCaCoLa a întrebat:

Salut happy
nu stiti cand o sa inceapa din nou NiNI? m-am uitat pe programul tv si am vazut ca nici luni nu baga NiNi pe disney chanel si nici marti :@
nu mai inteleg nimic parca trebuia sa bage din nou dupa ce s-a terminat vacanta nu? confused
va rog spuneti-mi cand incepe din nou imi place foarte mult NiNi love struck
dau fundita :*

8 răspunsuri:
| crystynel23 a răspuns:

Am auzit unele zvonuri cum ca nini nu se va mai difuza din cauza ca nu este potrivita pentru copii, dar am mai auzit si ca este in fiecare luni si vineri seara, nu stiu daca e adevarat, pacat ca era chiar fain sad... Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si io vreau sa stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu cred ca iau o mica pauza si in acest timp va da jake si blake, asa cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe in martie nu ai de ce sa iti faci grij e totul in regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si daca nu incepe din martie ca nu spune de pe ce data sa va difuza spunwe doar ca din martie

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Incepe din martie am auzit...nu stiu daca e adevarat

| Deutza97 a răspuns:

Buna... iti pot da eu raspunsul : NiNi reincepe in luna MARTIE! Pana atunci nu pot avea rabdare... alatura'te nou pe website'ul acesta : http://fan-club-nini.webs.com si hai sa vorbim la categoria guestbook si mai ai si alte informatii acolo. Multumesc. Nu cer neaparat FUNDA ca altii, imi dai doar daca crezi ca merit! Paaa`!

| Actimel a răspuns:

NiNi va reveni in martie pe disney channel.nu'ti mai fa grijiwinking