| Pavellaura a întrebat:

Cine stie acel serial Nini de pe Disney Channel? Sa trecem la subiect. S-a dat tot programul peste cap.Cand incepe pentru ca nu l-am vazut demult si nici pe internet nu am gasit. S-a terminat definitiv.Este Urgent.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alex a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Nini

6 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Au facut putina pauza saptamana asta. Serialul nu s-a terminat deoarece are 128 de episoade si suntem abia pe la 61. Se va da de lunea viitoare cred. Oricum nu s-a terminat! Tot pe Disney Channel este.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

| Gabi1335 a răspuns:

Da nu se mai da pe disney channel cred ca pe alte programe dar pe disney chanel nu mai este

| GaGy a răspuns:

Nu s-a terminat.Au ramas numa la episodul 61.Probabil ca incepe de lunea asta sau de lunea viitoare big grin

| mariatina a răspuns:

Buna
mai intai sa stii ca pinkyflor nu e nini (florencia bertotti) si eu cred ca va incepe de maine daca nu apare intra pe youtube si scrii nini si episodul o sa-ti-l dea in spaniola dar il poti viziona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca mai este

| Nicoleta_7799 a răspuns:

Buna!

Serialul nu s-a terminat.Incepe de lunea asta cred.

Sper ca ti-am fost de ajutor.Pa pa! :*