| Servetzel a întrebat:

O intrebare mai de seara big grin

Acum aproximativ 6-7 ani era o emisiune-concurs pe Antena 1 prezentata de Dan Negru. Erau 4 echipe: Romania, Italia, Franta si Rusia ( nu sunt chiar sigur ca erau Franta si Rusia).
Oricum, in concurs fiecare echipa strangea puncte castigand anumite probe. Cred ca era o emisiune la care participau cate 4 tari/sezon (imi amintesc ca in finala era o intrebare de genul: "Vreti sa participe Romania si in sezonul urmator?")

Inca ceva; din cate tin eu minte, Romania a iesit pe locul 3, iar Italia pe 4.

Imi poate spune cineva numele emisiunii?

Răspuns Câştigător
| byutsaa a răspuns:

Jocuri la saint tropez tongue asta e sigur

1 răspuns:
| Strwberrs a răspuns:

Cred ca vrei sa zici de : "Jocuri la Saint-Tropez"