| flofybee a întrebat:

era o emisiune prezentata de dan negru pe antena 1 in care concurenti din mai multe tari treceau prin diferite probe, cine stie cum se numeste va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Cred ca te referi la Jocuri la Saint-Tropez,era in concurs intre Romania, Rusia, Italia si Ucraina.

8 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Castigi in 60 de secunde happy

Răspuns utilizator avertizat
| Madalina285 a răspuns:

Prima data am crezut ca este Castigi in 60 de secunde, dar nu este.As vrea sa te pot ajuta dar chiar nu stiu cum se cheama.

| flofybee explică:

E veche aprox. de 5 ani si era si un taur, nu e castigi in 60 sec

| miku0101 a răspuns:

Emisiunea se cheama : Castigi in 60 de secunde

Răspuns utilizator avertizat
| AnaMariaP9 a răspuns:

Probabil e vorba de "Castigi in 60 de secunde"

| smecherie a răspuns:

Castigi in 60 de secunde ...presupunhee hee