| TheWalker11 a întrebat:

Care este echipa voastra de fotbal preferata din :
-Spania
-Franta
-Anglia
-Italia
-Germania
-Rusia
-Romania

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De cand fotbalul a devenit o afacere/industrie cu meciuri trucate/aranjate ma scarbit in asemenea masura ca nu ma uit decat la campionatele mondiale unde nu mai este vorba de echipe de club cu patroni unii mai hilari/hoti/abjecti decat altii. Urmaresc cu placere un meci de snooker, tenis de camp sau o competitie de biathlon. Daca ai juca la pariuri sportive poate ai intelege supararea mea si a multora care gandesc la fel ca mine. Chiar daca te supar intuitia imi indica un singur posibil castigator a ligii campionilor.In rest iti doresc numai de bine.

33 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Frumoasa intrebare. De cand asteptam una ca asta laughing
Real Madrid
PSG
Chelsea
Inter
Bayern
Zenit
Steaua

| AvalohAlyn a răspuns:

Spania-Valencia
Franta-St.Etienne
Anglia-Arsenal
Italia-Napoli
Germania-Dortmund si Werder Bremen
Rusia-Mordovia Saransk
Romania-Otelul Galati

Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania si Romania.
Chiar discutam odata cu profu' de istorie si il intrebam dintre Argentina si Brazilia, Argentina si Germania si Argentina si Spania cu cine tine.
Si la toate mi-a zis " Argentina".
A zis ca nu sufera nemtii ca-i bate(da stiu, trebuia "bat") pe toti.
Dar intre Argentina si Romania a zis Romania happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu cu cine tii?

| TheWalker11 explică (pentru anonim_4396):

Pai mica problema e ca nu ai inteles intrebarea, dar nu-i o problema, ma bucur ca ai raspuns laughing

pai (dupa tine) - Eu tin cu Romania si Chile, atat.
(dupa mine) Spania-Real Madrid
Franta:nu am
Anglia:Arsenal
Italia:Lazio
Germania:Bayern
Rusia:Kuban Krasnodar
Romania:Steaua, FC Brasov.
ps:Am fost la Romania-Argentina 0-0, 4 martie 2014 parca.

| TheWalker11 explică (pentru anonim_4396):

Aaa..si cu Portugalia laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheWalker11):

Aaa, acum mi-am dat seama laughing.
Bayern, Steaua si Petrolu'.

| TheWalker11 explică (pentru anonim_4396):

Atat? laughing Cu Real Madrid? :v

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheWalker11):

Si cu ei, mi se pare ca aici e Cristiano Ronaldo thinking
Auzi, a fost un meci saptamana trecuta, parca, si se terminase cu 2:0 sau 2:1.
Eu nu l-am vazut si am uitat cine a jucat.
Ai idee? laughing

| TheWalker11 explică (pentru anonim_4396):

Da,a jucat Real Madrid- Iuventus (Italia), a batut Iuventus cu 2-1. laughing. Pacat. sad. Cristiano Ronaldo e idolul meu. The best of the best forever(vezi, stiu engleza laughing ).

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheWalker11):

Aa, 2-1 era. Stiu ca se suparase profu' ( de care ti-am spus).
A zis ca a stat pana la a 2a repriza ca s-a ofticat si a inchis televizorul rolling on the floor.

O dam in altele...
Ai idoli?

| TheWalker11 explică (pentru anonim_4396):

E cam mult spus idol..mai bine spus un exemplu de urmat laughing.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

Messi ii da lectii lui Ronaldo la orice ora din zi sau noapte, chiar si daca i se leaga o ghiulea de picior. laughing

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

Nici tu nu te crezi! laughingwinking. fiecare cu opinia lui.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

Baiete esti amabil sa-mi spui care este scorul obtinut de echipa ta preferata? Sa nu-mi spui cine a marcat fiindca asa marcam si eu GARANTAT.

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

Da. 1-1 happy, dar nu poti sa zici ca nu a jucat mai bine decat Iuventus, chiar daca penalty nu prea a fost.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheWalker11):

Ba ce m-am ofticat aseara.
Nu se mai califica Realu' la champions league straight face.
De acum incolo tin cu Iuventus.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

Te felicit deoarece reusesti sa fii sincer cu privire la penaltiul acordat.Ai aceesi parere si cu privire la idolul tau cum ca ar fi jucat bine? Eu imi mentin afirmatia cu privire la Messi. happy

| TheWalker11 explică (pentru anonim_4396):

Decat Barca, mai bine Iuventus (forta Iuventus)
Hai sa batem palma virtual! laughing

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

Acum fiecare are cate o zi proasta prietene laughing! Nu a jucat bine, asta e adevarat, dar se mai intampla (inclusiv lui Messi)
Daca ma gandesc putin, tu nu mi-ai raspuns la intrebare :V (referitoare la echipele preferate)

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheWalker11):

Asa sa fie smug.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

Buna seara.imi spui si mie scorul de astazi? in cazul in care ai urmarit meciul.

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

Prefer sa nu raspund la aceasta intrebare.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

Iti doresc multa sanatate, fericire si sa cresti mare. Iarta-ma daca am fost un pic rautacios. Sa ai o vacanta minunata.

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

E ok, nu m-am suparat. Va doresc si eu o vara frumoasa.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

De cand fotbalul a devenit o afacere/industrie cu meciuri trucate/aranjate ma scarbit in asemenea masura ca nu ma uit decat la campionatele mondiale unde nu mai este vorba de echipe de club cu patroni unii mai hilari/hoti/abjecti decat altii. Urmaresc cu placere un meci de snooker, tenis de camp sau o competitie de biathlon. Daca ai juca la pariuri sportive poate ai intelege supararea mea si a multora care gandesc la fel ca mine. Chiar daca te supar intuitia imi indica un singur posibil castigator a ligii campionilor.In rest iti doresc numai de bine.

| Mirke a răspuns:

Eu tin cu invingatorii. De ce sa ma agit pentru un meci de fotbal sa sparg tv ul, la snooker de ce nu striga nimeni pe geam sau sa iasa in strada sa sparga masini ca a ratat Doherty o bila? Fotbalul e o afacere si mi se pare la fel de ridicol ca wresrlingul! Actorie pe fata!

| Carla01 a răspuns:

Spaniaaa,Barcelona mai exact laughing

| ZoLyX a răspuns:

Spania : Real Madrid
Franta : Lyon
Angla : Chelsea
Italia : Juve
Germania : Werder Bremen(cu toate că echipa nu o duce prea bine, de mic mi-a plăcut jocul lor)
Rusia : Kuban Krasnodar
Romania : Rapid(personal tin cu FCU Craiova dar daca s-a ajuns in asa fel încât aceasta mult iubita echipa sa dispara..nu zic ca tin din suflet cu Rapid dar îmi place forta cu care joacă, faptul ca jucatorii joaca pentru echipa, spre deosebire de jucătorii de la alte echipe)

Răspuns utilizator avertizat
| Krises a răspuns:

Spania:Barcelona
Franta: PSG
Anglia: Manchester United
Italia: AC Milan
Germania: Borussia Dortmund
Rusia: ---
Romania : Steaua

| Melcu_Yoo_1999 a răspuns:

Spania-Barcelona
Franta-P.S.G
Italia-napoli
Germania-Bor.Dortmund
Rusia- ȚSKA Moscova
Romania-Steaua

| Melcu_Yoo_1999 a răspuns:

Si Anglia chelsea

| Marutza2002 a răspuns:

RUSIA. HAI CU RUSII HAI CU RUSII!