| Cat_3006 a întrebat:

Salut.O intrebare pentru cei care vizioneaza The Vampire Diaries, cine stie cite sezoane vor fi? happy

3 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Eu stiu cu 6

| Bris a răspuns:

Iti garantez ca 6 nu vor fii ci si mai multe pentru ca asa a fost si cu grey`s anatomy si cu House MD unde contractul era semnat pe 6 sezoane si acum ambele sunt cu 8 si continua laughing

| Ashmy a răspuns:

Contractul oficial este semnat pentru 6 sezone.Acest lucru este sigur, dar se aude ca vor fi mai multe sezoane.