| TinkerBell_3614 a întrebat:

Pentru amatorii serialului The Vampire Diaries, cine stie cite sezoane sunt de toate?

Răspuns Câştigător
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Acum sunt 2, vineri apare episodul 21 si 22 in total. In septembrie va aparea sezonul 3. Cred ca daca vor avea audienta vor face si 4, eu sper laughing)

5 răspunsuri:
| Biiaancaa a răspuns:

Sunt 2 sezoane...O sa apara in septembrie si al treilea, dar cred ca va fi si al 4-lea doar ca scris de altcineva si nu de autoarea cartilor

| Static a răspuns:

Pai se pare ca au anuntat sezonul 3 in septembrie, dar vorba ei, pot fi si 4 sezoane, sau cate vor ei laughing.

| TinkerBell_3614 explică:

Anul asta dau bacul la franceza,imi pregatesc din timp temele creativitatilor si civilizatziilor,ma poate ajuta cineva la tema:"L'Union Europeene, peut-elle representer un danger pour la culture de pays membres". Please, dau funda:*

| TinkerBell_3614 explică:

Oops,m-am greshit...ms voua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt 3 sezoane, mai sunt 2 saptamani si se termina sez 2 iar sez 3 apare in septembrie 2011 si nu cred ca o sa fie si sez 4 ca autoarea cartilor a fost concediata