| onneshhott a întrebat:

Salut, o intrebare pentru cei ce au jucat sau au urmarit o serie de gameplay cu FireWatch.

Imi puteti recomanda niste filme in genul acestui joc sau cu aceeasi idee?

Dau funda pentru cel mai similar film cu jocul.

P.S As prefera filme vazute de voi nu luate la intamplare de pe vreun site.

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Nu prea sunt filme de genul, despre firewatchers, dar sunt multe care au ceva in comun cu acest joc, ci anume supraviețuirea în natură: The Edge, Insomnia (mai mult sau mai puțin), Into The Wild și LOST care e serial.

1 răspuns: