| KazuAlex a întrebat:

Salut puteti sa imi spuneti daca o sa fie continuare la HighSchool of the Dead?

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Nu, nu va fi, sau cel puțin nu ceva timp. Hotd a fost animat în 2010, iar acum suntem în 2014 și manga nu dă nici un semn că s-ar mișca. De fapt, pot spune sigur că nu va mai fi. Oricum, în cazul în care se întâmplă vreo minune să se miște la manga, te anunț. (Anime-urile se fac după un manga, iar manga-ul e un fel de bandă desenată.)

1 răspuns:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu,HOTD a fost animat in 2010, acum suntem in 2014 si nici manga nu sa se miste