| Advvrt a întrebat:

Recent m-am apucat de un serial, dar am intrat pe imdb si am vazut ca trebuie sa mai apara episoade dintr-un sezon. Din cate stiam eu, toate episoadele sunt lansate odata. Cum sta treaba ca nu mai inteleg? Plus ca din cate am vazut, din cele 8 episoade ale sezonului primul a aparut prin ianuarie iar al 9-lea trebuie sa apara in iunie! Nu mai inteleg

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ne spui și despre ce serial e vorba?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Un epsiod o data la o perioada de timp. Ce-i asa greu de inteles?

| Nătărău a răspuns:

Greu e cu faxul ăsta modern pentru unii._._

| Sn4k3 a răspuns:

Doar Netflix parca lanseaza toate episoadele odata, restul cate un episod pe saptamana. Se poate face si pauza la mijlocul sezonului. Daca ziceai si tu serialul era mai bine.