| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi niste seriale cu adolescenti sau cu aventuri, noi sau vechi, multumesc! funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
Gossip Girl
The Carrie Diaries
Hellcats
Teen Wolf
Hemlock Grove
Supernatural

6 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Virgin territory.

| Seepty a răspuns:

EuroTrip, RoadTrip, SexDrive, American Pie, The Hangrover, Project X, College.
Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pretty litle liars, este serial si este pe vplay

| Andeuta a răspuns:

Pretty little liars
Gossip girls
Teen wolf
Secret circle
True blood
The vampire diaries
Game of thrones- il urmaresc acum, este super, dar nu e cu adolescenti

| Maiaaiaia a răspuns:

El internado Laguna Negra este un serial foarte interesant...

| ghiulbia a răspuns:

Inima de tigan, regina, state de Romania, state la sorbona.pariu cu viata, iffet, etctonguetonguebig grin :*