| PACC a întrebat:

Spuneti-mi si mie comedii foarte bune... cine ma ajuta ca primi cea mai amre fundita :*

Răspuns Câştigător
| EmoDoll a răspuns:

-Paulie -Garfield -Placinta Americana -Eddy Murphy -La bani, la cap, la oase -Mr. Bean -Bebe in oras -Beverly Hills Chihuahua 1, 2 -Fratele lui Mos Craciun *Astea sunt cele mai faine comedi.Sugerez Paulie si Placinta Americana ca sunt cele mai faine! Funda?
Pai mie mi-a placut Picture this,Freaky friday,Ghosts of Girlfriends Past
Wild child,road trip, sleepover, easy A, american pie 1, 2, 3, 4, 5,6 si 7, Home alone 1, 2, 3 si 4
Just Go With It, The Change-Up, Mr. Poppers Penguins, 18 Years Old Virgin, The Hangover 2. Le-am vazut toate si is super. Bafta
Stiu eu ceva filme si comedi, Singur Acasa 1, 2, 3, 4 este o comedie superba sau mai stiu un film de groaza,: parnormal activity 3
New Years Eve, Jaf...la turnul mare,Jack and Jill,Midnight in Paris,Larry Crown,Carnage, Alvin and the Chipmunks sper ca te-am ajutat:*:X
Disaster Movie... Funda?
Bruce Almighty (Dumnezeu pentru o zi), Norbit, Gradinita lui taticu, Experimentul simturilor. Sper ca sunt bune. Funda?
Norbit, singur acasa, gradinita lui taticu, mr.bean,rataciti in san francisco - e mai emotionant, mammuth, ice age, knucklehead
Http://www.filmoteca.ro/filme/gen-comedie
Mr.Bean Stan si Bran Charlie Chaplin
American Pie (1, 2,3, 4,5, 6,7, 8), Norbit, Marea Mahmureala, Scary movie,. Bafta!
Dirty Deeds Superhero movie Ace Ventura 1/2 Dorm Daze
1.The First Hiccup 2.Cangurul Jack 3.Frankenhood 4.The blind side(o sa plangi putin la incepu dar nu cont.) 5.Deuce bigalow (1, 2) 6. Let's go to prison 7.Shrek forever after cam atatea imi vin in minte acum daca imi mai amintesc iti mai scriu... sper sa iti placa si vizionare placuta!
American Pie, preferabil 1, 2, 3, 4, 5. Van Wilder 1, 2, 3 The Pool boys American Virgin Atate-mi vin in minte.
Funda? :o3

10 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

The Proposal, American Pie, The Mask, The Ugly Truth, Life as We Know It.

| dianaandra1467 a răspuns:

Seviciul Român de Comedie, Las Fierbinți xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puicuta cu cocosel, animalul, ala micu', Pacala( chiar daca e vechi, e super)winking!

| Alexandru98 a răspuns:

Yes man, masca, filme cu jack black, cavalerul negru, filme cu jim carrey, cu adam sandler, cu martin Lawren și cu Eddie Murphy

| Patrick0Star a răspuns:

Mie-mi place Dude where's my car? E destul de bun.

| Madrill a răspuns:

Norbit
Big Stan
Year one
What happens in Vegas (Comedie romantica Cameron Diaz)
Ace Ventura 2
Sex is zero

| Adrianageorgiana a răspuns:

Scary movie 1, 2, 3, 4, 5.

| Pumalau_Puma_1992 a răspuns:

Little Man, Deuce BigAlow European Gigolo.Astea 2 is faine big grin

| Lorynna a răspuns:

Acum merge sa vezi home alonelaughing

| djdady a răspuns:

Incearca home alone toata seria si filmul ho ho ho