| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Spuneti-mi niste comedii bune love struck dau funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Mihai18G a răspuns:

1.Sensles
2. Wan Vilder
3.American Pie
4.Scarry Movie
5.The girl the next dor
6. Love at first hapiupic
7.Home Alone

1.Monty Python and the Holy Grail (1975)
2. Office Space (1999)
3.The Big Lebowski (1998)
4.The 40 Year-old Virgin (2005)
5.Airplane! (1980)
6.Superbad (2007)
7.Shaun of the Dead (2004)
8. Dr. Strangelove (1964)
9.Ghostbusters (1984)
10.Blazing Saddles (1974)

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Modern family"
"Desperate housviwes"
"Two And A Half Men"
Sunt niste seriale-comedii. Vizionare placuta!

| Cristea a răspuns:

Tare ma enerveaza astia care dau si ei copy paste de pe unde apuca. uite aici cateva comedii vazute de mine. Wrongfully Accused (e de prin '99 dar e bestial filmul)
Superhero Movie vad ca nimeni nu l-am mentionat. asemenea o comedie la care daca ai doi prieteni ai sa faci febra la abdomen de atat ras. si inca un film bun pe care l-am vizionat acum ceva zile : Grown Ups. vizioneaza trailer la astea 3 si dupa vezi cui dai "funda". Bafta multa si vizionare placuta!

| onutza98 a răspuns:

Mai vechi asa pai stan si bran seria jandarmul de louis de funes 1 2 3 4 5 6 sunt super mister beem (sunt de parere ca cele vechi sunt mult mai comice) mai noi pai ste un film nu sunt sigura cum se numeste cu un om pitic care jefuieste o familie si se da drept copilul lor e beton oricum sper saiti fi fost de ajutor funda? plsplspls

| IoanaBogdana a răspuns:

Mr. bean, grown ups, charlie chaplin(asta e hilar)

| emilie_8883 a răspuns:

Scary movie 1. 2. 3. 4.
Little man :)))
pink phanter 2:>
the bunny house
easy a:>
http://axxomovies.org/category/comedy/
filmele de la axxo sunt numai filme bune :>
sa ai popcorn:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mr bean, mondeniim, in puii mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu si mie nici nu-mi trebuie funda... You Don't Mess with Zohan, Grown Ups, Welcome to Collinwood, The Animal, Meet The Parents-Meet The Fockers, Home Alone, See Spot Run, Scary Movie, Date Movie, Space Balls, Epic Movie, Ice Age, Death at A Funeral si sa mai continui ar fi mult de sris... oricum astea sunt cele care le am in minte acum (sper ca ti-am fost de ajutor)

Răspuns utilizator avertizat