| Puffulets a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme frumoase gen: Combustion, In time, 3 Metri deasupra cerului...dar sa fie tot asa cu povesti de dragoste intre baieti rai si fete cuminti..intelegeti voi:d. Multumesc!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cruel Intentions (1999)

| musiiic a răspuns:

Safe haven (Numai că, aparent, fata e rea şi băiatul cuminte laughing)

| sayuriy a răspuns:

Uta-te la serialul spaniol el principe. actorul principal este cel din Combustion si prezinta o poveste de dragoste interzisa

| beatrice11p a răspuns:

Endleess love
That awkward moment
One day
Keith
Something borrowed
The words
The vow
The lucky one
Upside down
This means war
Now is good
Not suitable for children
Sorry If i love you
I am number four
Like crazy
Love and other drugs
Pearl Harbor
If only
Colombiana
Beastly
Footlose
The last song
Charlie st. Cloud
LOL (varianta veche)

p.s. Combustion e preferatul meu :3
cred ca l-am vazut de vreo 9 ori laughing))

| col a răspuns:

Sper sa-ti placa filmele acestea:Tengo ganas de ti sau The notebook

Întrebări recente