| Helly1226 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste filme horror cat de cat bune din perioada 2011-2012. Vreau sa fie cu fantome in special(dar nu neaparat). Filme horror din 2011 am vazut Insidious, Paranormal Activity 3, The Rite, Grave Encounters, Don't Be Afraid of the Dark, Fright Night si Husk. Din 2012 am vazut The Woman in Black. Poate mai stiti voi vreun film nou aparut sau altul\altele mai vechi pe care l-am\le-am ratat. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Daca esti genul care prefera creaturile urate, ca sursa de speriat :

The exorcist ( 1973 ) - printre cele mai horror filme vazute vreodata.E recomandat de majoritatea expertilor ^^
Thir13en Ghosts ( 2001 )
Alien ( 1979 )

Daca, in schimb, vrei niste filme bune cu criminali psihopati :

Psycho ( 1998 )
SAW ( toate )

8 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Drag me to hell

| Catalin270 a răspuns:

Scream 4, The Rite, Priest, Hostel III smug, Wrong Turn 4, Beastly, Underworld: Awakening.

| 26cristi26 a răspuns:

Cauta: femeia in negru

| madutzu25 a răspuns:

Nu stiu daca-s din 2011-2012 dar Unborn - Misterul gemenilor
Orphan - Orfana uite aici 2 filme.big grin

| AlinaMilos a răspuns:

Cauta The Ring.E super! ESTE CU: o femeie rea care omora catelusi si intr-o zi ea a fost omorata de sateni.Si cineva filma asta cand s-a intamplat sa fie omorata.Si cineva s-a uitat la caseta cand a fost omorata si dupa o saptamana s-a uitat din nou si a iesit fantoma din televizor.Mie mi-a povestit iubitul meu asta.Cand am auzit povestea, de frica, l-am pupat. Funda?

| nonstop1412 a răspuns:

Cele mai infricosatoare filme horror pe care le-am vazut au fost:HellRaisers, The Ring 1 si 2, Case 39, The Exorcisist of Emily Rose, Silent Hill(cel mai infricosator), Hannibal Lecter, The Unborn. sper ca ti-am fost de ajutorbig grin!

| Denis1995 a răspuns:

Uite iti dau niste filme cu adevarat horror care s-ar putea sa iti placa: Camera 1408, The Hills Have Eyes, The Texas Chainsaw Massacre - Inceputurile, Quarantine 1 si 2, Apel Nepreluat, Vineri 13, Invern De ziua Indragostitilor, Silent Hill. tiii le recomand. happy

| TOXIC4449 a răspuns:

Ai incercat filmul The Echo, Chucky 1, 2si 3 sau Camera 306