| Ionut_Tarkan_1987 a întrebat:

Salut.Stie careva când apare sezonul 2 din filmul Absenta, de pe Axn?

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Am cautat putin pe google, se pare ca trebuie sa citesti o tona pentru raspunsul tau, si aproape sigur nu gasesti nici un raspuns din cauza ca se pare ca, conform IMDB, ultimul episod lansat a fost nr 4, par a fi 10 episoade in sezonul pilot... DUPA CARE V-A FI EVALUAT SERIALUL DACA O SA CONTINUE SAU NU (scuze de caps, insa voiam sa, subliniez)
asa functioneaza serialele la americani, fiind un business nu poti sa comentezi, insa o tona de seriale superbe au avut doar un sezon d'aia, eu inca mai plang dupa "Terra Nova" crying