| fugera a întrebat:

stie careva dintre voi cine canta coloana sonora la trailerul filmului Elysium? http://www.youtube.com/watch?v=oIBtePb-dGY

multumesc

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Coloana sonora a trailer-ului filmului Elysium este cantata de Klaus Badelt si Lisa Gerrard.

| alexinho71 a răspuns:

Salut! Klaus Badelt & Lisa Gerrard canta aceasta melodie. Funda?

| fugera explică:

Multumesc pentru raspuns dar nu vad unde se aseamana sunetul din Elysium cu ce mi-ati dat aici. poate pe la 1.35 pe acolo. dar eu as vrea sa stiu tot cine canta. cap coada