| Anonimity a întrebat:

Salut.Stie cineva cand apare episodul 16 din sezonul 4 din The Vampire Diaries? Stiam ca apare unul pe saptamana,dar tot caut de doua zile si nu il gasesc. Daca a aparut,imi puteti da si mie va rog site-ul sa-l vad? Dau funda, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MCatalina a răspuns:

Da aparea in fiecare vineri dar acum episodul 16 va aparea pe 15 martie de oarece dupa cum am auzit ei tot sunt in vacanta sau nu stiu, dar va aparea pe 15 martie. Sper ca te-am ajutat.

| Anonimity explică (pentru MCatalina):

Sigur ca m-ai ajutat, multumesc

| MCatalina a răspuns (pentru Anonimity):

Cu placere.