| Allison09 a întrebat:

Stie cineva cand apare episodul 4 din sezonul 4 al serialului "Pretty Little Liars"?

Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

Nu apare la televizor.Adica era pe Pro Cinema dar episoade mai vechi. Poti cauta pe net programul. Noile episoade le astept pe internet.

4 răspunsuri:
| Allison09 explică:

Aa mersi. pe ce canal? si cam la ce ora? happy

| Allison09 explică (pentru Elly213):

Ok. Ultima intrebare. happy Pe ce site daca poti sa-mi zici happy mersi Mult happy

| Elly213 a răspuns (pentru Allison09):

Ti-as spune dar cei de la TPU spun ca incurajez pirateria asa ca... Urmareste pagina oficiala de la Pretty Little Liars pentru Romania si vei afla acolo mai multe. Sper ca te-am ajutat.

| Allison09 explică (pentru Elly213):

Ok. Mersiwinking

| Elly213 a răspuns (pentru Allison09):

Nu apare la televizor.Adica era pe Pro Cinema dar episoade mai vechi. Poti cauta pe net programul. Noile episoade le astept pe internet.