| Alex20102020 a întrebat:

Salut. Stie cineva cum se numeste acel film cu adolescentii care provin din familii cu bani dar ei jefuiesc din pasiune/plictiseala? Multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi aduce aminte de Nou You See Me dar nu cred ca este asta deoarece nu sunt chiar adolescenti si sunt iluzionisti, detaliu pe care ma indoiesc ca l-ai putea omite.
Poate The Bling Ring, dar din nou nu provin neaparat din famili bogate si jefuiesc casele vedetelor deoarece sunt obsedati de faima.

| Alex20102020 explică (pentru anonim_4396):

Erau adolescenți, proveneau dim familii cu bani și daca nu ma inșel purtau măști cu oameni celebrii și erau pe role, bicicleta etc...

| 1234568807 a răspuns:

Cauta si tu: '' Filmu ala cu adolescentii cu parintii care au bani dar ei sunt pe ciordales din pasiune'', poate il gasesti

| Alex20102020 explică (pentru 1234568807):

Am cautat in toate feluriile si nimic...