| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, stie cineva daca s-a lansat online filmul Romanesc "Ghinionistul"? De ceva timp il tot caut online si nu il gasesc, daca are cineva link sau stie vreo sursa de unde pot vedea filmul, il rog sa imi spuna sau sa lase link,

6 răspunsuri:
| Ovidiu_Bugariu_1968 a răspuns:

L-am vazut la cinema, e bestial, dar nu il gasesc nicaieri nici de cumparat, nici pe Google.Ce drak, astia fac filme sa le tina in sertar?

| HeroicBOOM a răspuns:

Puteti sa il vedeti pe YouTube fara alte "pop-ups" aici: https://www.youtube.com/watch?v=QwkTmf7J69w Cu placere!

| Borcean_Dragana_1993 a răspuns:

Ai gasit? si eu il caut