| Drsss a întrebat:

Stie cineva daca sezonul 14 din supernatural o sa fie ultimul sezon din serie? Se spune ca dupa ce se termina sezonul asta se vor face 300 de episoade. aveti idee daca va mai fi si sezonul 15? Nu as vrea sa se termine.sad

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Toti au aratat ca vor sa continue si nu a spus nimeni ca s-ar termina aici, asa ca e foarte posibil sa fie si 15. Depinde de poveste.

| dreambig18 a răspuns:

Eu sper sa continue cu cat mai multe sezoane pentru ca ador Supernatural, iar ei nu dau de banuit ca vor termnina prea curand