| inflarosu a întrebat:

Stie cineva din serialul Iubire si Onoare, pana la urma unde este Victor si cine la luat... mai traieste?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| rebekka11 a răspuns:

Eu cred ca Oxana cu Aziz l-au luat si restul il cauta ca disperatii sicred ca mai traieste. Funda?

5 răspunsuri:
| alintush15 a răspuns:

Prima intrebare__raspunsul : pun ambele ceasuri in acelasi timp si cind din ceasul cu 7 minute se termina nisipul punem oul la fiert si asteptam sa te termine nisipul in ceasul cu 11 minute sil mai intoarcem odata___--astfel 4+11=15 sper ca mai inteles___ la 2 intrebare raspunsul este 79 pentru ca la trecerea de la inainte de hristos si dupa adica anul 0 nu se ea in consideratie

| Sandra_9151 a răspuns:

La fel si eu cred ca Ovidiu l-a luat'

| xXxMiha3laxXx a răspuns:

Sunt aproape sigura ca l-a luat Ovidiu, dar nu pot zice ca Oxana sau Carmen nu ar fi avut nici un motiv

| Deea_7194 a răspuns:

Da traieste Victor...Si nu Oxana a luat copilu ci Carmen! Fundaa?:S:Slove struck