| Achlies a întrebat:

Salut Stie cineva o comedie amuzanta, da amuzanta rau? Funda

Răspuns Câştigător
| hanzelik a răspuns:

Seria American PIE! cea mai tare m-i s-a parut American PIE Beta House ( 2007 )

6 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Sunt de acord cu hanzelik American pie e cel mai tare toate sunt misto.

| TzZaCKe a răspuns:

Cop Out

| elenush17 a răspuns:

How High, Matilda, Al naibii tratament, Liar Liar. Sunt foarte frumoase

| MyNameIsCicoare a răspuns:

La american pie iti recomand primele 3 si ultimul...Dar sincer cea mai fatala comedie este serialul M.A.S.H.o sa te obisnuiesti in vreo 2 episoade cu stilul umoristic si vei rade de te vei **** pe tine!

| ComanAlexIoan a răspuns:

Robotzi :) Sunte Cei Mai Tari, uite site : http://creativemonkeyz.com/category/roboti/