| anonim_4396 a întrebat:

Salut stie cineva seriale sau filme care sa aiba personaje gay sa nu fie tot filmul sau serialul gay numai cateva ersonaje cum e riverdale shadowhunters etc

5 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Orphan Black

| faramatania a răspuns:

Edge Of Seventeen (1998/film),Valea Mută (2016/mini-serie) sau Eyewitness.Un personaj gay găsesti și în serialul 13 Reasons Why, Tony Padilla apare în toate episoadele.Mai poți să vezi șî Six Feet Under, dar nu știu dacă-l mai găsești online.Mai încearcă și Skam

| oykoj98 a răspuns:

In sezonul 3 din serialul Gotham Pinguinul se comporta ca un gay cu Riddler desi nu sti sigur daca e sau nu.

| Ariana12321 a răspuns:

Shameless, orphan black, empire

| Damon217 a răspuns:

Răspunsul la întrebarea aceasta este: True Blood, funda laughing)