| KiNWER a întrebat:

Salut, stie cineva un serial asemanator cu Taboo sau Vikings?

3 răspunsuri:
| NightcoreMusic a răspuns:

House M.D
Grey's Anatomy
Desperate Housewives
Legend of the Seeker
Charmed
Gossip Girl
C.S.I.: NY
Supernatural
Pretty Little Liars
Games Of Thrones

dar ca un adevarat otaku ce mi-s iti propun Elfen Lied, Mirai Nikki sau Seikon no Quaser

| KiNWER explică (pentru NightcoreMusic):

Mersi de seriale, am vazut o parte din ele iar despre animeuri pot spune ca le-am vazut dar elfen lied nu este pe placul meu.

| NightcoreMusic a răspuns (pentru KiNWER):

Eu ador drama, mai ales in animeuri, fiindca in seriale este totul facut prea ridicol si fara sens, am uitat sa scriu si despre animeul meu favorit Ga-rei:Zero, probabil(cel putin pentru mine) cel mai bun anime vreodata creat