| emilianxx a întrebat:

Stiti careva un site cu toate efectele speciale pentru filme de exemplu geamurile lor, sangele. stiti voi la ce ma refer.
Funda

1 răspuns:
| elBavarez a răspuns:

Pentru a realiza aceste efecte la un nivel profesionist este nevoia sa cumperi (preferabil) o aplicatie de profil. Iti recomand Adobe After Effects, din motiv ca, pentru acesta vei gasi toatadocumentatia si videotutoriale necesare pentru a-ti porni mica cariera in de videotehnician! Succes