| sandyboss34 a întrebat:

Salut stiti un serial bun cum a fost acela Spartacus War of Deamned?

6 răspunsuri:
| marina28 a răspuns:

Game of Thrones

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Viking și Arrow.

| TOOL a răspuns:

Seriale care sa semene cu spartacus?:
Viking
Hercule
Game of Thrones
Seriale bune?:
Breaking Bad
The Walking Dead
The Sopranos
How i meet your mother
Dexter
Chuck
Hannibal

| DevidALex a răspuns:

Salut,Viking si Game Of Thrones, sun bune, au note foarte mare pe imbd, Pentru mine sunt cele mai faine seriale despre lupte si razboaie.

| JustClaudiu a răspuns:

Da Vinci's Demons
Vikings
Game of Thrones
Banshee
Breaking Bad
Dexter
American Horror Story
Homeland
The Borgias
Californication(Comedie)
Rome
Hannibal

Vreau sa spun ca le urmaresc pe toate si sunt geniale. Urmareste-l pe care vrei sau, daca nu, pe toate.

Poti sa te uiti si la: Spartacus: Gods of the arena. Are 6 episoade si spune povestea gladiatorilor inaintea venirii lui Spartacus. Apar personaje ca: Batiatus, Crixus, Gannicus, Barca, Oenomaus s.a. A fost filmat in perioada in care a fost Andy Whitefield bolnav(Spartacus din sez 1) care a decedat la scur timp.

| Vogue112 a răspuns:

Serial bun?! Eu iti spun cele care imi plac mie cel mai mult : The Vampire Diaries, The Originals. sau The Mentalist... macar unul sigur o sa-ti placa. Funda? (Y)