| badalanbadad a întrebat:

stiti unde pot gasi toate subtitrarile la sezoanele 2, 3, 4 din Greek? sunt pe unele site uri dar nu sunt toate... FUNDA big grin

3 răspunsuri:
| assasins09 a răspuns:

Daca vrei sa te uiti la Greek uita-te pe vplay.este un site de filme gratis.m-am uitat si eu la greek si ii foarte fain. subtitrare in romanabig grin

| badalanbadad explică:

Stiu de vplay ...de pe la sezonul 2 incepe sa nu mai aiba subtitrari la episoade...

| izzy2011 a răspuns:

Intri pe vplay,te inregistrezi,dai la colectii, vezi indreapta "cautare rapida", scrii Greek si acolo iti da cele 4 sezoane.