| RazvanMR a întrebat:

Salut.Stiu ca era un film cu un copil care fuge de acasa si intra intr-o biblioteca si ajunge in alta lume.Parca era ceva de genul asta.Stie cineva cum se numeste filmul? Era pe un canal de copii.Parca Jetix sau Disney Channel.
Dau funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

The Pagemaster (Stăpânul cărţilor)(1994):
http://www.cinemagia.ro/filme/the-pagemaster-stapanul-cartilor-9344/

1 răspuns:
| KristenRichardson a răspuns:

Am vazut filmul.Stapanul cartilor.E extrem de interesant.Macar ca e pentru copii.De la inceput e film dar apoi e desene animate.Vizionare placuta.