| Anonim12218 a întrebat:

Salut, te curând am inceput să mă uit la One Piece și am niște întrebări, sunt abia la el 60 la episodul cu dragonul milenar (sper că am scris bine).

Am niște întrebări.

1: Am văzut o fază cu Luffy și echipajul lui, luffy își pune o pălărie neagră în cap și se întâlnește cu alt căpitan și membrii lui, și stau toți la masă, am văzut că Usopp nu este, ce s-a întâmplat cu el? A murit? Sau a ieșit din echipaj? Și dacă a ieșit se mai întoarce?

2: La ce el este fază despre care vorbesc mai sus?

1 răspuns:
| omuletulofficial a răspuns:

Pune intrebarea pe animekage, sau pe grupurile lor big grin aici o sa iti fie mai greu sa primesti raspuns