| GeorgeCatalin12345 a întrebat:

Acum cateva luni am vazut un film. Problema este ca nu stiu cum se numeste.
In film era vorba despre niste "spirite" care "luau" oamenii ( doar trupurile ) si ramaneau doar hainele (sau pielea) daca nu erau langa o sursa de lumina... sau ceva de genu. Va rog frumos spuneti-mi si mie numele filmului

1 răspuns:
| XHHHX a răspuns:

Coltul mesei rotunde sau sabia cu luneta sau doi sceleti se trag de piele sau cutitul din sertarul gol