| anonim_4396 a întrebat:

Imi amintesc ca am vazut acum 2-3 ani un film psihologic-SF in care era vorba despre o substanta din aer care facea oamenii sa se sinucida sau sa se omoare intre ei. Cam atat stiu din el, dar imi amintesc ca in rolurile principale erau, parca, un barbat, o femeie si o fetita, si ei au oprit cumva imprastierea acestei substante.

Va rog sa-mi spuneti numele filmului, am nevoie urgenta de el!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „The Happening" (2008)
http://www.youtube.com/watch?v=TIQ21m1Ks08
Numai bine!

| Cherilyn a răspuns (pentru Diabolique):

Mersi mult! Il caut ca nebuna de o orabatting eyelashes

| Diabolique a răspuns (pentru Cherilyn):

Nu ai pentru ce. O seară faină în continuare!

| Cherilyn a răspuns (pentru Diabolique):

Multumesc happy si tie!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

The Andromeda Strain (2008)
A crack team of top scientists work feverishly in a secret, state-of-the-art laboratory to discover what has killed the citizens of a small town and learn how this deadly contagion can be stopped.