| ksuper31 a întrebat:

Acum cativa ani am vazut ca fratimiu se uita la un film de groaza si am observat putin din el si inca acum imi aduc aminte o scena.Filmul era maxim de groaza.Era vorba de o familie care statea la tara si fiica lor(parca cea mai mica) a fost posedata de un demon.Stiu ca filmul era filmat din mana,gen real,nici nu stiu daca a fost regizat macar. Oricum,la un moment dat sunt ei in casa si o leaga pe copila de un scaun,ceva si apoi incearca sa o exorcizeze,dar nu cu preotul,doar ei, in familie(parca) si incepe aia sa zbiere ca disperata.Filmul arata destul de nou, de 2007 as zice...
Daca aveti vreo idee de filmul asta,sau macar unu asemanator, eu va multumesc oricum!
Funda bineinteles!

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

The last exorcism?
ceea ce ai descris tu e doar o alta metoda de a filma, nu exista film fara regizor

| ksuper31 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Asta e, merci mult! Mi-am dat seama dupa pisica aia din trailer laughing.

3 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Carrie

| ksuper31 explică (pentru Melcul):

E super asa, dar din pacate nu era el.Merci totusi! Vot.