| anonim_4396 a întrebat:

acum ceva timp am văzut un film pe tv1000 despre un profesor de literatura mai arțăgos, care preda la un colegiu, avea și o fata și un frate gay, nu se înțelegeam cu el și intr-o zi parca avea permisul suspendat și fratele lui locuia cu el îl ducea in fiecare dimineata cu mașina la colegiu. Nu mai știu cum se numește. Dau funda la cine știe cum se numește. Multumesc!

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Mai poti adauga ceva detalii? gen era un film mai vechi, mai nou dupa 2000 inainte de 2000, a jucat un actor cunoscut?

| ioan452 a răspuns (pentru DarthNiger):

Din câte îmi amintesc era mai nou de 2000... pana in 2010. Actorii nu era chiar așa cunoscuți dar nu mai știu cum ii cheama.

| DarthNiger a răspuns (pentru ioan452):

E cumva filmul A Serious Man?

| ioan452 a răspuns (pentru DarthNiger):

L-am găsit.Se numea Oameni serioși. Multumesc oricum.