| Nutzuh a întrebat:

acum mult timp (nu stiu sigur cand) am vazut un film cu un baiat care avea un ceas lasat de la tatal lui inainte sa moara. Ceasul ala era un fel de masina a timpului si avea puterea de a opri timpul si alte chestii de genul asta.Stiu ca nu sunt prea multe indicii dar am cautat pe net masina timplui, watch time machine, tot felul de titluri cu ceasuri si masina timpului si nu am gasit nimic. Imi doresc foarte mult sa vad acest film din nou pentru ca a trecut mult timp de cand l-am vazut si vreau sa-l revad. E super filmul. Daca cumva il gasiti sa`mi lasati link`ul la raspuns.

Răspuns Câştigător
| Alinw1 a răspuns:

Clockstoppers 2002

| Nutzuh explică (pentru Alinw1):

Mersi frate, asta este filmul mersi mult happy

| Nutzuh explică (pentru Alinw1):

Mersi mult bro happy

5 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Bernard's Watch cumva?

| Alinw1 a răspuns:

Cu plăcere, mă bucur că te-am ajutat.

| ClaudiClaudi a răspuns:

Poate ai vazut vreun episod din "Doctor WHO?"Este un serial sf englezesc...