| fantomitzaaaaaaa a întrebat:

ACUM vreo 4-5 ani am vazut un film in care ideea principala era:un nor ucigas facea oamenii sa se sinucida. Nu mai stiu numele filmului. ma poate ajuta cineva? dau funda.

1 răspuns:
| DaddySGirl a răspuns:

Pff! Sunt atatea filme de genul acesta, Mihai.Totusi,daca iti place genul iti recomand Case 39, o poveste asemanatoare, doar ca nu e vorba de un nor.In rest, chiar e unul din filmele mele favorite.
Daca vrei sa vezi Case 39, in caz ca nu l-ai vazut il gasesti aici http://SPAM/horror/948-case-39.html