| UzumakiKushina a întrebat:

am o curiozitate: cam cati fani Naruto sunt in lume? Sau in Romania. Chiar este o dilema pentru mine. Daca stie cineva sa imi dea raspuns ca dau Funda happy

3 răspunsuri:
| Diiiia a răspuns:

Nu se poate sti cu exactitate!

| OnuOnulică a răspuns:

Naruto este cel mai popular anime din lume.
Si in ziua de azi sunt multi copii care sunt fascinati de anime-uri.
Deci cred ca peste 80% din copii/ adolescenti se uita la acest anime.

| Geea3231 a răspuns:

Nu exista un numer fix pentru fanii naruto! ...Chiar astazi unii se lasa de naruto /incep sa urmareasca naruto.