| Ađııa a întrebat:

Cati sunteti fani Naruto/Naruto Shippuuden? Ia sa vedem. happy
P. S: Iubeeeesc Naruto! love struck

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Nu ii iubesc, II ADOR! Naruto este cel mai tare desen anime vazut vreodata!

15 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Ma numar si eu printre ei.

| annahandball a răspuns:

Eu urmanresc seria de la inceput si sunt la zibig grin. Desenul ala e facut de tine? Daca da sa stii ca am si eu multe desene cu Naruto.

| Ađııa explică (pentru annahandball):

Da,eu am facut desenu' ala. happy

| andreea47 a răspuns:

Si eu.

| cupcake02 a răspuns:

Si eu 'ttebayo laughing

| aida009 a răspuns:

Si eulove strucklove struck

| cip11223 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult ma uit in fiecare zi

| Famelia11 a răspuns:

Si eu iubesc naruto... in special cuplul SasuSaku:X:X like like like!

| わたなべ久美子 a răspuns:

Si eu:*
]

| MariaDD a răspuns:

Ew sunt unul din cei mai mari Iubesc naruto si pe zi ce trece vreau tot mai mult sa siu si ew in lumea lor

| bonniem98 a răspuns:

Naruto nu este doar un desen animat pentru copii. Este pentru toate varstele, il ador, nu as putea trai fara el si nu vreau sa se termine niciodata!

| adytzyka a răspuns:

Si eu! Iubesc Naruto!

| SCUUUMPI a răspuns:

Clar sunt si eu unul dintre ei!:X:X

| girlpink44444444 a răspuns:

Si eulove strucklove strucklove strucklove struck

| seby_5201 a răspuns:

Si eu, iubesc serialul asta.