| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare cand ma uitam azi dimineata pe desene animate rascuplans.ro ma uitam la dragon ball z i-ar eram la episodul 45 apoi pe cand sa dau la episodul 46 imi zice fisier media inexistent si acum si la celelalte episoade imi zice la fel fisier media inexistent ce trebuie sa fac vreau sa le vad pe toate
PS:Ma uit de 2 zile

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Incearca sa accesezi site-ul de pe cat mai multe browsere:chrome, safari, explorer, mozilla etc.
Incearca sa dai refresh la pagina de net sau sa intri si de la scoala sau de la prieteni ca sa vezi daca le merge.Eu zic ca e teapa de la ei, nu au episoadele!
uita-te pe vplay sau trilulilu sau youtube! bafta!