| Khero a întrebat:

am o intrebare in serialul naruto eu nu pot sa inteleg ceva. Kakashi moare sau nu? 9explicatii complete)

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Cum sa moara?! Nu a murit doar ca el lupta in razboi si il arata mai rar.In episodul 319 sau 320 apare!

4 răspunsuri:
| ovy90 a răspuns:

Din cate stiu eu nu ca am vazut aproape toate episoadele

| AlexMcX a răspuns:

Saluttt, Deci Naturo in realitate a murit de mult. de fapt toti personaji din naturo... Deci animeurile nu-s asa de interesante. straight face

| Khero explică (pentru AlexMcX):

Ba copile eu zic in serial nu in realitate

| AlexMcX a răspuns (pentru Khero):

Sincer uitete pe yt laughing

| Andr3y25 a răspuns (pentru Khero):

Cum sa moara?! Nu a murit doar ca el lupta in razboi si il arata mai rar.In episodul 319 sau 320 apare!