| SilentDark a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce au vazut seriile SAW. In Saw 4, Jiggsaw apare la inceput la spital in camera de autopsie unde medicii gasesc o caseta in stomacul lui. Spre sfarsitul filmului, cand detectivul de la politie intra in depozitul unde Jiggsaw isi crea capcanele, pe un pat, in camera in care murise in Saw 3 Amanda, se afla si acesta, exact acolo unde se sfarsise filmul.

Ce nu inteleg eu e ca Jiggsaw apare in acele doua locuri simultan.

Adica, nu a fost luat si dus la autopsie? Ce cauta in acel depozit? Nu are logica!

Răspuns Câştigător
| dani2404 a răspuns:

Primele 3 filme au fost cu jigsaw actor principal. La sfarsitul filmului 3 jigsaw moare, DAR apare in celalalte filme ca si o amintire, explica cum s-au desfasurat lucrurile. Adica tot ce nu a aratat cat jigsaw era viu, le arata in urmatoarele filme.