| AlexyssM a întrebat:

am o întrebare pentru voi : Cand se va difuza sezonul 5 din The Originals? (zi,luna,data)
Apropo: Care este personajul vostru favorit?
Al meu este Klaus : Joseph îl interpreteaza foarte bine, nu mi-as fi imaginat alta persoana în locul lui Joseph.Pur si simplu, îl ador!
Îmi placeau momentele cand Klaus aparea în fata lui Cami si facea o fata adorabila. Era atat de emotionant!
Eu am plans cand am vazut momentul mortii lui Cami, nu merita asta...
Cami îl ajuta foarte mult pe Klaus, îi era aproape si nu îl lasala greu, adevarul este ca si el o proteja si avea grija de ea. Se potriveau de minune!❤
The Originals= always and forever.

2 răspunsuri:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Acest serial va incepe in 2018 cu sezonul 5 si s-ar putea fi ca luna si ca zi similar celui de al patrulea, adica 23 Iunie.

Sper ca te-am ajutat!

| AlexyssM explică (pentru Surtulecs):

Daca începe pe 23 iunie, atunci mai am de asteptat