| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: stiti serialul O viata minunata pe punte de pe disney channel? Care este preferatul vostru Cody(Cole Sprouse) sau Zack(Dylan Sprouse)? Eu personal il prefer pe Cody. Vreau cat mai multe raspunsuri si daca vreti si de ce va place mai mult "x" decat "y"?

3 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Mie-mi place Zack e mai nazdravan si mai spontan decat Codybig grin

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Mie imi place de cody e mai linistit si maidragutz si in realitate e mai frumos