| Andu19889181 a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare, undeva prin 2019 am vizionat o serie de povești urbane, create de către o fata al cărui nume nu îl mai știu și chiar mi-aș dori să-l știu. Seria consta intre doi prieteni Adrian și Petrica care sunt investigatori paranormali. Canalul de YouTube nu-l mai găsesc și nu știu, daca a fost șters sau nu. Va rog daca aveți idee dați-mi numele canalului

Răspuns Câştigător
| TudorRebecca18 a răspuns:

Nu știu canalul, dar să-ți dau un pont.Nu te mai gândi la canal, îți vei aminti în cel mai random moment.Eu căutăm un canal din 2018 sau 2017, și am căutat mai mult de o săptămână și îmi tot stoarcem creierii să-mi aduc aminte, dar n-am reușit.Dar apoi, dintr-o dată mi-am amintit, dar peste mai mult timp, și mi-am amintit fix când uitasem de canal.Așa că, în cele din urmă îți vei aminti.Mult norochappy

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Daca pe Youtube nu ai gasit nimic, cel mai probabil canalul nu mai exista.